Ogłoszenie

http://www.pokemon-game.pun.pl/forums.php - Zapraszamy!

#1 2009-05-17 14:35:41

Airlan

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 52
Punktów :   

FAQ (Frequently Asked Questions)

FAQ (Frequently Asked Questions) czyli często zadawane pytania. Aby nie powtarzać w kółko prostych odpowiedzi na pytania to w tym wątku znajduje się lista pytań i odpowiedzi na takie właśnie okazje. Każdy user, który napisze tutaj posta niezgadzającego się tematem zostanie ukarany minusem i jego post zostanie jak najszybciej skasowany. A teraz pytania.

1. Skąd ściągnąć tą grę?
Odp: Znikąd. Tej gry się nie ściąga, jest to gra, która odbywa się poprzez pisanie postów tzw. PBF (play by forum). Nie kierujemy swoją postacią za pomocą strzałek, ale za pomocą myśli i opisów.

2. A więc dobrze, ale co robić następnie?
Odp: Nasza gra opiera się na tematyce anime 'Megaman NT Warrior'. Musisz stworzyć sygnaturkę, a jeżeli tą czynność wykonasz możesz przejść do tworzenia swego navigatora.

3. A jak stworzyć navigatora?
Odp: Wszystko jest dokładnie opisane tutaj i tu w punkcie drugim.

4. Nie poznałem całej mechaniki gry, co robić?
Odp: Bardzo ważnym jest, aby przeczytać cały przewodnik po grze.

5. Długie to i nie chce mi się tego czytać. Nie ma jakiegoś skrótu?
Odp: Jeśli chcesz znać mechanikę, to musisz przeczytać to całe, szczególnie post pierwszy. Jednak istnieją inne skróty, tj. pytanie doświadczonych graczy o pomoc i takie tam, ale oni mogą nie mieć czasu, więc najlepiej jest to przeczytać.

6. Dobra, co dalej?
Odp: Stwórz swego PET'a (PErsonal Terminal). Jak go stworzyć masz wszystko dobrze opisane tu w punkcie trzecim.

7. Poznałem już mechanikę gry, ale jak wykonywać zadania?
Odp: Pamiętasz, że siebie opisujesz w 1 osobie a navigatora w 3. Opisujesz wszystko fabularnie, tj. szczegółowo, dokładnie, wyrażając swe myśli itp.

8. Nie wiem jak walczyć.
Odp: Wszystko masz opisane tu. Natomiast tutaj jest przykładowa walka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrury